Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna do opakowań

maszyny do opakowań


Dla firm z branży poligraficznej przygotowaliśmy propozycje zakupu wyposażenia do drukarni. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór sprzętu introligatorskiego oraz urządzeń do druku offsetowego. Rozbudowany zestaw modeli daje szerokie możliwości w zakresie doboru maszyn poligraficznych dostosowanych do indywidualnego zapotrzebowania klientów. Oprócz urządzeń przeznaczonych do drukowania oraz oprawiania książek, katalogów, albumów oraz innych materiałów włączyliśmy do naszego asortymentu również maszyny do opakowań. Znajdą one zastosowanie przy produkcji i składaniu różnego rodzaju opakowań. 

Maszyny do sztancowania

Maszyny do sztancowania to urządzenia niezbędne przy produkcji opakowań. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest wykrawanie z różnego rodzaju materiałów takich jak papier, tektura, karton wyrobów o rozmaitych kształtach. Maszyny do sztancowania świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykłe gilotyny będę niewystarczające. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym wykrawanie za ich pomocą nawet szczególnie trudnych kształtów nie sprawi żadnych problemów. W naszej ofercie posiadamy urządzenia, które pozwolą nadać przygotowywanym opakowaniom estetyczny wygląd. 

Składarko sklejarki

Składarko sklejarki wykorzystywane są na ostatnim etapie produkcji opakowań. Kiedy materiał został już odpowiednio wycięty oraz zadrukowany lub uszlachetniony, wówczas przekazuje się go do tych maszyn, których zadaniem jest – jak wskazuje ich nazwa – złożenie i sklejenie opakowania. Wiele nowoczesnych modeli składarko sklejarek wyposażono w zestaw dodatkowych opcji, które znacznie poszerzają zakres ich możliwości.