Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna do opakowań

maszyny do opakowań

maszyny do sztancowania

  • Aktualnie nie posiadamy żadnych maszyn w tej kategorii

    powrot do strony glownej

Oferta naszej firmy ukierunkowana jest na zaspokajanie oczekiwań przedsiębiorstw działających w branży poligraficznej. Przygotowany zestaw usług obejmuje sprzedaż maszyn poligraficznych oraz ich serwis, transport. W naszym asortymencie posiadamy wszystkie urządzenia, które będą niezbędne przy produkcji różnego rodzaju wyrobów poligraficznych takich jak książki, zeszyty, albumy, katalogi, broszury, ulotki, mapy, a także opakowania. Klienci mogą zakupić u nas także wysokiej klasy maszyny do sztancowania, które pozwolą na wytwarzanie eleganckich i solidnych opakowań. 

Produkcja opakowań wymaga zastosowania odpowiednich materiałów, a także użycia specjalnych maszyn dedykowanych ściśle do realizacji tego rodzaju zadań. Krajarki oraz gilotyny poligraficzne świetnie sprawdzą się przy równym przycinaniu papierowych arkuszy, jednak przy wykrawaniu skomplikowanych kształtów znacznie lepiej sprawdzą się maszyny do sztancowania. Ich zastosowanie umożliwi tworzenie opakowań o ściśle określonych wymiarach. Urządzenia te sprawią również, że opakowania będę prezentować się estetycznie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Uzyskanie odpowiednich efektów wymaga jednak wykorzystania właściwych urządzeń. Znajdą je Państwo w naszej ofercie. Maszyny do sztancowania, które sprzedajemy to doskonałe jakościowo urządzenia, które zapewnią wysoką wydajność oraz optymalną szybkość produkcji. Wszystkie automaty zostały podane szczegółowym testom, co daje gwarancję ich technicznej sprawności.  

W naszej ofercie klienci znajdą również maszyny pakujące takie jak banderolownice i wiązarki.