Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna do opakowań

maszyny do opakowań

składarko sklejarki

  • Aktualnie nie posiadamy żadnych maszyn w tej kategorii

    powrot do strony glownej

Celem działalności firmy Impression jest spełnianie potrzeb klientów z branży poligraficznej. Dostarczamy im najlepsze rozwiązania i pełny pakiet usług w zakresie sprzedaży, serwisu i transportu maszyn poligraficznych. Dlatego też w naszym asortymencie posiadamy zestaw urządzeń niezbędnych przy produkcji wielu wyrobów papierniczych i materiałów reklamowych. Jako że obecnie coraz ważniejszy segment rynku stanowi produkcja opakowań, wprowadziliśmy do naszej oferty również specjalne maszyny do opakowań w postaci składko sklejarek. 

Składarko sklejarki stosowane są na finalnym etapie wytwarzanie opakowań. Ich zastosowanie pozwala w szybki i sprawny sposób złożyć i skleić opakowania z rozmaitych materiałów. Zależnie od modelu współpracują z papierami, tekturami i kartonami o rozmaitej gramaturze. Przy wyborze składarko sklejarki należy wziąć również pod uwagę takie czynniki jak szybkość klejenia materiałów oraz liczbę klejonych punktów. Wszystkie te kryteria mają wpływ na wydajność maszyn i co za tym idzie efektywność procesu produkcji.

W naszej ofercie znajdą Państwo sklejarko składarki charakteryzujące się odpowiednimi parametrami technicznymi w zakresie szybkości klejenia, dzięki czemu można z ich użyciem utrzymać poziom produkcji na zadowalającym poziomie. Dostępne urządzenia doskonale współpracują z wieloma materiałami w szeroki zakresie grubości. Zależnie od modelu oferowane składarko sklejarki posiadają również zestaw dodatkowych opcji np. czytnik kodów kreskowych.  

W zakresie maszyn do opakowań oprócz automatów do sztancowania posiadamy również składarko sklejarki.