Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie


W naszej ofercie maszyn poligraficznych używanych czeka na Państwa szeroki wybór urządzeń przeznaczanych do oprawiania i obróbki przygotowanych druków. W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje maszyn introligatorskich.

Falcerki

Falcerka nazywana inaczej złamywarką jest maszyną stosowaną do składania zadrukowanych arkuszy w celu uzyskania formatu o konkretnej wielkości oraz określonej liczbie stron. W ofercie posiadamy niezwykle wydajne falcerki Stahl, a także urządzenia do składania innych marek.

Lamintory

Lamintory to urządzenia introligatorskie przeznaczone do pokrywania druków specjalnym tworzywem, co ma na celu ich zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Przyczynia się to nie tylko do podwyższenia ich trwałości, ale również poprawy estetyki – kolory stają się jaśniejsze i wyraźniejsze. W ofercie mamy doskonałe jakościowo laminatory poligraficzne. 

Krajarki

Krajarki introligatorskie to specjalne gilotyny wyposażone w noże do cięcia tektury i papieru. Urządzenia te wykorzystuje się w firmach introligatorskich do równego przecinania wielu ułożonych warstwowo arkuszy. W naszym asortymencie posiadamy doskonałe jakościowo krajarki DAEHO, PERFECTA, WOHLENBERG.

Linie zbierająco-szyjące

Nasza oferta maszyn introligatorskich obejmuje również linie zbierająco-szyjące, które służą do obróbki sfalcowanych arkuszy w różnych nakładach. Te doskonałe urządzenia pozwalają na  całkowite zautomatyzowanie procesów łamania i szycia, co znacznie przyspieszy proces realizacji zamówień na materiały poligraficzne.

Oklejarki

Dostępne w naszym asortymencie oklejarki do opraw będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej firmy poligraficznej. Ta grupa maszyn dedykowana jest do wykańczania materiałów takich jak książki oraz katalogi.

Niciarki

Naszą propozycję maszyn poligraficznych zamykają niciarki. Będą one nieodzowne przy produkcji książek szytych w twardych oprawach.