Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie

krajarki, peryferia i trójnoże


W naszym asortymencie posiadamy bogaty zestaw maszyn poligraficznych przeznaczonych do wykorzystania w drukarniach. Zapewniamy doskonałe jakościowo używane falcerki do łamania arkuszy oraz laminatory do zabezpieczania wydruków. Nasza propozycja obejmuje także krajarki do papieru i tektury, które pozwolą na niezwykle dokładną obróbkę materiałów. Oferowane gilotyny to zaawansowane technicznie urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno przypadku mniejszych, jak i większych nakładów. 

Cięcie i krojenie surowców ma w poligrafii duże znacznie. Jeśli zadania te zostaną wykonane w nieodpowiedni sposób, odbije się to na końcowym efekcie. Poszarpane i nierównie ucięte krawędzie znacznie obniżą poziom wizualny przygotowanych materiałów – będą przez to sprawiać wrażenie niechlujnych i mało atrakcyjnych. W celu uniknięcia tego typu sytuacji, które mogą rzutować na wizerunek firmy, należy zaopatrzyć drukarnie w odpowiednie gilotyny do cięcia papieru i kartonu, które zapewnią niezwykłą dokładność i pełną powtarzalność. 

Dostępne w naszej ofercie krajarki do cięcia papieru i tektury wyposażone zostały w wiele udogodnień takich jak możliwość precyzyjnej regulacja siły docisku oraz programowania pracy, co znacznie podnosi ich efektywność i zwiększa bezpieczeństwo realizowanych procedur. W sprzedaży posiadamy wyłącznie sprawdzony sprzęt od zaufanych producentów. Na klientów czekają u nas wysokiej klasy krajarki DAEHO, PERFECTA, POLAR i WOHLENBERG. Nasz asortyment obejmuje również doskonałe trójnoże oraz układacze stosu. 

Wśród używanych maszyn poligraficznych oferowanych przez naszą firmę, znajdą Państwo również oklejarki do opraw.