Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie

laminatory

  • Aktualnie nie posiadamy żadnych maszyn w tej kategorii

    powrot do strony glownej

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o potrzebach klientów, którzy chcą wyposażyć swoją firmę  w wysokiej klasy sprzęt i jednocześnie nie wydać na ten cel zawrotnych sum. Dostępne w naszym asortymencie używane maszyny poligraficzne to doskonałe pod względem technicznym, sprawdzone urządzenia, zapewniające wyjątkową wydajność i wysoką jakość realizowanych prac. Proponujemy m.in. laminatory poligraficzne, które działają niczym nowe, a przy tym ich cena jest znacznie niższa niż świeżo wyprodukowanych maszyn.

Laminacja materiałów to proces polegający na zabezpieczaniu druków przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Specjalne tworzywo nakładane na wydruk wpływa pozytywnie na jego trwałość oraz podnosi jego walory estetyczne. Zalaminowany materiał prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie – kolory ulegają wyostrzeniu, znacznie poprawia się również jego ostrość. Elegancja trwająca pomimo upływu lat – to doskonały opis procesu luminacji. Uzyskanie tego efektu wymaga jednak zastosowanie maszyn o odpowiedniej jakości, a takie właśnie są dostępne w naszej ofercie laminatory poligraficzne.

Do naszej oferty dobieraliśmy różne modele laminatorów, dzięki czemu klienci bez problemu będą mogli znaleźć urządzenia w pełni dostosowane do ich zindywidualizowanych potrzeb. Posiadamy maszyny do laminowania o różnych parametrach w zakresie tempa pracy, zastosowanych opcji oraz grubości obsługiwanych folii. Proponujemy modele maszyn przeznaczone zarówno do laminowani metodą na zimno, jak i na gorąco.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą propozycją w zakresie doskonałych krajarek do papieru i tektury.