Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

Maszyny introligatorskie

Linie zbierająco-szyjące


Dla klientów, którzy zajmują się produkcją książek, katalogów, albumów, materiałów reklamowych oraz artykułów papierniczych przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Obejmuje ona kompletny zestaw maszyn poligraficznych. Znajdą Państwo u nas zarówno sprzęt do druku offsetowego, jak i urządzenia introligatorskie, które pozwolą zwiększyć wydajność produkcji oraz jakość wyrobów poligraficznych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym asortymencie liniami zbierająco-szyjącymi. Te wysokiej klasy urządzenia świetnie sprawdzą się w drukarniach o różnej wielkości. 

Proces produkcji wyrobów poligraficznych wymaga odpowiedniego tempa przy zachowaniu wysokiej precyzji. Dlatego ważne jest wyposażenie drukarni w odpowiedni sprzęt do drukowania, jak również obróbki introligatorskiej. Ponieważ złe wykończenie, może sprawić, że nawet materiały charakteryzujące się wysoką rozdzielczością i odpowiednio nasyconymi barwami staną się mniej atrakcyjne wizualnie. Rozwiązaniem jest zautomatyzowanie procesu falcowania i oprawiania książek. Zapewni to odpowiednią powtarzalność i zagwarantuje wysoką staranność wykończenia. 

W naszej ofercie czekają na klientów linie zbierająco-szyjące muller martini przeznaczone do obróbki sfalcowanych arkuszy. Dostępne urządzenia można efektywnie wykorzystać do oprawiania wyrobów o różnych nakładach. Dzięki automatyzacji ich pracy możliwe jest osiąganie wysokiego poziomu precyzacji wykonania w szybkim tempie. Dodatkowo urządzenie te posiada opcję prostej zmiany formatu w zaledwie kilka minut. 

Impression oferuje klientom nie tylko sprzedaż używanych urządzeń drukarskich i introligatorskich, ale również usługi profesjonalnego serwisu maszyn poligraficznych.