Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie

linie zbierająco szyjące


Dla klientów, którzy zajmują się produkcją książek, katalogów, albumów, materiałów reklamowych oraz artykułów papierniczych przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Obejmuje ona kompletny zestaw maszyn poligraficznych. Znajdą Państwo u nas zarówno sprzęt do druku offsetowego, jak i urządzenia introligatorskie, które pozwolą zwiększyć wydajność produkcji oraz jakość wyrobów poligraficznych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym asortymencie liniami zbierająco-szyjącymi. Te wysokiej klasy urządzenia świetnie sprawdzą się w drukarniach o różnej wielkości. 

Proces produkcji wyrobów poligraficznych wymaga odpowiedniego tempa przy zachowaniu wysokiej precyzji. Dlatego ważne jest wyposażenie drukarni w odpowiedni sprzęt do drukowania, jak również obróbki introligatorskiej. Ponieważ złe wykończenie, może sprawić, że nawet materiały charakteryzujące się wysoką rozdzielczością i odpowiednio nasyconymi barwami staną się mniej atrakcyjne wizualnie. Rozwiązaniem jest zautomatyzowanie procesu falcowania i oprawiania książek. Zapewni to odpowiednią powtarzalność i zagwarantuje wysoką staranność wykończenia. 

W naszej ofercie czekają na klientów linie zbierająco-szyjące muller martini przeznaczone do obróbki sfalcowanych arkuszy. Dostępne urządzenia można efektywnie wykorzystać do oprawiania wyrobów o różnych nakładach. Dzięki automatyzacji ich pracy możliwe jest osiąganie wysokiego poziomu precyzacji wykonania w szybkim tempie. Dodatkowo urządzenie te posiada opcję prostej zmiany formatu w zaledwie kilka minut. 

Impression oferuje klientom nie tylko sprzedaż używanych urządzeń drukarskich i introligatorskich, ale również usługi profesjonalnego serwisu maszyn poligraficznych.