Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie

niciarki

  • Aktualnie nie posiadamy żadnych maszyn w tej kategorii

    powrot do strony glownej

Oferta firmy Impression stworzona została w celu zaspokajania potrzeb firm z branży poligraficznej. Naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne zaopatrzenie w postaci wysokiej klasy maszyn poligraficznych przeznaczonych do drukowania i obróbki wyrobów poligraficznych. W ofercie sprzętu introligatorskiego obok krajarek do tektury i papieru, laminatorów, falcerek posiadamy również wysokiej klasy niciarki poligraficzne. Te doskonałe urządzenie będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej drukarni, która przygotowuje szyte książki oraz albumy. 

W celu połączenia ze sobą wielu luźnych wydrukowanych kartek często wykorzystuje się metodę zszywania. Sposób ten znajduje zastosowanie zarówno w przypadku kart pochodzących zarówno z jednej, jak i wielu składek. 

Szyte publikacje przyciągają wzrok swoim eleganckim wyglądem i zachęcają do zapoznania się z treścią, co ma bardzo duże znacznie w dzisiejszym świecie, gdzie ludzie bombardowani są ogromną liczbą informacji. Nadając wyrobom odpowiednią formę, można je wyróżnić. Ważny jest jednak sposób ich wykonania. Książki i katalogi należy odpowiednio zszyć, tak aby kusiły klienta atrakcyjnym wyglądem i jednocześnie dawały mu gwarancje wyjątkowej trwałości. Tego rodzaju efekt zapewnią dostępne w naszej ofercie niciarki poligraficzne. 

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej klasy niciarki poligraficzne, które zapewniają wysoką wydajność oraz niezwykłą precyzję. Zastosowano w nich rozwiązania techniczne, które znacznie ułatwiają obsługę oraz przyspieszają tempo realizacji zamówień. 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą propozycją linii zbierająco-szyjących.