Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
maszyna introligatorska

maszyny introligatorskie

oklejarki


W ofercie sprzedaży maszyn poligraficznych posiadamy szeroki wachlarz urządzeń dedykowanych do zastosowania w firmach poligraficznych o różnej wielkości. Dostępny w asortymencie sprzęt to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które szukają idealnego wyważenia pomiędzy jakością a ceną. Oferowane maszyny łączą w sobie wysokie walory użytkowe z technicznym zaawansowaniem oraz niskimi kosztami produkcji. Dokładnie takie są też proponowane modele oklejarek do opraw. 

Oprawianie to ostatni etap przygotowywania materiałów poligraficznych złożonych z wkładu (terminem tym określa się luźne lub połączone kartki) oraz okładki. Stosuje się je w przypadku wielostronicowych publikacji, takich jak książki, czasopisma, katalogi, albumy, kalendarze. Oprawianie określa końcowy wygląd wyrobu poligraficznego i nadaje mu ostateczny kształt. Jego wykonanie definiuje się poprzez wybór metody łączenia wkładu z okładką. Jednym z głównych sposób wykorzystywanych w poligrafii jest klejenie. W celu uzyskania estetycznego i trwałego połączenia należy użyć odpowiedniego sprzętu. Znajdą go Państwo w naszym asortymencie.

Oferujemy Państwu szeroki wybór oklejarek do opraw, które pozwalają na łączenie wkładu z okładką z użyciem technologii klejenia na gorąco, a także klejenia klejem PUR (poliuretanowym). Dostępne modele świetnie sprawdzą się w przypadku klejenia nawet wyjątkowo trudnych materiałów. Wprowadzono do nich również wiele usprawnień takich jak specjalny system sterowania, dzięki któremu można w pełni zautomatyzować pracę urządzenia, co znacznie podnosi jakość i wydajność jego pracy.

W naszej ofercie posiadamy również maszyny przeznaczone do zszywania luźnych stron w postaci niciarek poligraficznych.