Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus

Sprzedaż i serwis maszyn poligraficznych – O firmie


Impression działa od ponad 10 lat na rynku. Specjalizujemy się sprzedaży i serwisie maszyn poligraficznych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dokładamy szczególnych starań, aby spełniać ich wysokie oczekiwania. Z tego względu zapewniamy im profesjonalną i kompleksową obsługę, która obejmuje usługi takie jak montaż i demontaż maszyn poligraficznych oraz ich transport. Realizując zlecenia, przykładamy szczególną wagę do przestrzegania wysokich standardów jakości.

To właśnie przywiązanie do wysokiej jakości świadczonych usług sprawiło, że nasza firma traktowana jest jako zaufany i rzetelny partner. Nie szczędzimy wysiłków, aby zawsze nadążać za naszymi klientami i  nigdy nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Od momentu powstania firmy, kiedy nasza działalność skupiała się na kwestiach związanych z naprawami oraz serwisowaniem maszyn poligraficznych, dążyliśmy do tego, aby jak najlepiej poznać naszych klientów oraz ich oczekiwania i  potrzeby. 

Wsłuchując się w sugestie i uwagi naszych klientów, zdecydowaliśmy o konieczności poszerzenia zakresu usług. Przygotowaliśmy plan rozwojowy, który obejmował inwestycje w nowoczesne sprzęt oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności naszej kadry. Pozwoliło to nam rozbudować ofertę o usługi związane z montażem, demontażem oraz transportem maszyn poligraficznych. W efekcie klientom możemy dziś zaoferować również profesjonalną długoterminową obsługę techniczną urządzeń w zakresie przeglądów i konwersacji, a także usługi w zakresie organizacji przeprowadzki drukarni. 

Przed sześciu laty naszą ofertę powiększyliśmy o sprzedaż maszyn poligraficznych używanych. W ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia cenionych producentów.