Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus

pozostałe


Oferta firmy Impression została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wszelkie potrzeby firm z branży poligraficznej. Dlatego oprócz usług w zakresie sprzedaży i serwisu maszyn poligraficznych znalazły się w niej takie pozycje jak transport, montaż i demontaż oraz konserwacja urządzeń. Dzięki stale uaktualnianemu asortymentowi możemy odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie klientów. Dlatego też do naszej oferty oprócz wysokiej klasy używanych krajarek, niciarek czy falcerek wprowadziliśmy również szereg innych maszyn takich jak np. banderolownice i wiązarki. 

Maszyny do pakowania znajdują szerokie zastosowanie w branży poligraficznej. Dlatego warto pomyśleć o wyposażeniu drukarni w urządzenia tego rodzaju. Dzięki ich zastosowaniu można w pełni zautomatyzować proces pakowanie wyrobów poligraficznych, co wpłynie dodatnio na dokładność i szybkość realizacji zamówień. Zastosowanie zaawansowanych technicznie banderolownic i wiązarek pozwoli uzyskiwać powtarzalność i w efekcie zapewnić wysoki poziom estetyki wykonania.

Do naszej oferty dobieramy wyłącznie używany sprzęt o odpowiednich parametrach technicznych i zestawie opcji, które pozwolą na uzyskanie wysokiej wydajności. Każda z maszyn przechodzi dokładny przegląd, co daje klientom gwarancje ich sprawności oraz bezawaryjnego działania. Dlatego, jeśli szukacie Państwo wysokiej klasy banderolownic i wiązarek w atrakcyjnych przedziałach cenowych, to znajdziecie je w naszej ofercie.