Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
części maszyn

serwis

części zamienne

Klienci, wybierając współpracę z naszą firmą, mogą liczyć na profesjonalną obsługę i kompleksowy zestaw usług. Nie tylko doradzimy im najlepsze urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale zaproponujemy również długoterminową, fachową opiekę techniczną nad urządzeniami. W naszym serwisie wykonujemy naprawy sprzętu introligatorskiego różnego typu. Dostarczamy także pełny zestaw części do maszyn poligraficznych. 

Sprzedaż części zamiennych 

Oferujemy klientom oryginalne części do maszyn introligatorskich. W sprzedaży posiadamy wałki do falcerek, noże i szpalty do krajarek i trójnoży, łańcuchy zbierające do linii zbierająco-szyjących, a także wiele innych elementów do różnych urządzeń stosowanych w branży poligraficznej. W przypadku braku oryginalnych części jesteśmy w stanie zapewnić zamienniki, które będą doskonale współpracować z konkretnymi modelami maszyn. 

Regeneracja dorabianie części 

Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wysokim umiejętnościom naszej kadry jesteśmy nie tylko w stanie wykonać wszelkiego rodzaju naprawy maszyn poligraficznych – od usuwania małych awarii poczynając, a na generalnych remontach urządzeń kończąc. Możemy zaoferować naszym klientom także usługi w zakresie regeneracji części. Przywracamy odpowiednie parametry zużytym i uszkodzonym elementom. Nasza propozycja w tym zakresie obejmuje również usługi w zakresie dorabiania części. Zlecenia realizujemy na specjalne zamówienia klientów na podstawie dostarczonych wzorów lub indywidualnie przygotowanych projektów. 

W naszym asortymencie oprócz doskonałych maszyn poligraficznych posiadamy także maszyny do opakowań.