Zadzwoń lub napisz 510 046 676 impression.pl@gmail.com jesteśmy na gplus
serwis

serwis

serwis maszyn

Serwis maszyn

Impression oferuje usługi profesjonalnego serwisu maszyn poligraficznych. Zapewniamy obsługę na  najwyższym poziomie oraz fachową i szybką realizację. Naprawami urządzeń drukarskich i introligatorskich zajmujemy się już od ponad 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz mieliśmy możliwość współpracy z wieloma firmami. Pozwoliło nam to podnieść umiejętności, pogłębić wiedzę oraz dokładnie poznać specyfikę branży poligraficznej. W efekcie dziś możemy jeszcze lepiej spełniać potrzeby naszych klientów. 

Zapewniamy kompleksowy zestaw usług w serwisowych. Klientom proponujemy specjalistyczne doradztwo techniczne świadczone przez naszych doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Przeprowadzamy dokładne okresowe przeglądy techniczne urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykryć wszelkie usterki. Wykonujemy również konserwacje maszyn poligraficznych. Przeprowadzając renowacje urządzeń, działamy w zgodzie z zaleceniami producenta zawartymi w dokumentacji technicznej. Klientom oferujemy także generalne remonty sprzętu oraz naprawy pogwarancyjne. 

Nasza firma specjalizuje się w naprawach falcerek, gilotyn, krajarek, trójnoży, niciarek, oklejarek i linii zbierająco-szyjących. Przywracamy również sprawność działania laminatorów, odwracarek stosów i utrzęsarek. Wszystkie zadania w tym zakresie wykonujemy sprawnie i dokładnie, zapewniając możliwie najkrótszy czas realizacji. Dzięki czemu nasi klienci nie są narażeni na straty finansowe związane z przestojami w produkcji, spowodowanymi długim okresem wyłączania urządzeń z użytku.  

Oferujemy również szeroki wybór części zamiennych do maszyn poligraficznych.